Ostrów Maz. Karate. Michalina Chrobot (OKKK) ze złotem Pucharu Polski [ZDJĘCIA]

redakcja
36. Puchar Polski Seniorów (14.12.2019) okazał się świetnym turniejem dla Michaliny Chrobot. Startująca w kategorii -65 kg w drodze po złoto miała do pokonania trzy przeciwniczki.

Michalina była świetnie przygotowana do startu i w imponującym stylu pokonała swoje przeciwniczki. Złoto Pucharu Polski powędrowało do Ostrowi Mazowieckiej.

W rozgrywanym równolegle Pucharze Polski Juniorów i Młodzików również wystartowali zawodnicy Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai. Ewa Pasek – juniorka młodsza, wygrała swoje dwie pierwsze walki ale niestety w ósemce przegrała swoją walkę i zajęła ostatecznie 5. miejsce.

Kolejni zawodnicy Filip Pasek i Kacper Dzierżanowski - młodzicy, wygrali swoje pierwsze walki jednak odpadli w kolejnych. Aleksander Cydejko i Jakub Łojek również młodzicy, odpadli w swoich pierwszych walkach. Startujący w kata młodzików Bartosz Równy otrzymał bardzo przyzwoite noty w turze eliminacyjnej, jednak to było za mało, aby trafić do finałowej ósemki.

Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai w klasyfikacji drużynowej zajął 6. miejsce na 112 klubów biorących udział w tych prestiżowych zawodach. W zmaganiach wzięło udział blisko 570 zawodników.

Podczas zawodów sensei Radosław Grabowski uczestniczył w sędziowaniu walk juniorów, natomiast sensei Tomasz Marcjaniak był sekundantem zawodników.